Bebe Confort - foteliki - Opal
 
 
Bebe Confort - foteliki - Opal
 
 
foteliki:
·   Opal
·   Streety.fix
·   Creatis.fix (3D)
·   Axiss Up (3D)
·   Iseos neo plus (3D)
·   Iseos TT
·   Iseos ISOFIX (3D)
·   Trianos Safe Side
·   Moby (3D)
 
 
 
 
< strona główna marki
< strona główna
 
 
 
 
 
Poltrade - OKBaby, Maxi-Cosi, L.Rossi
 
 
Bebe Confort - foteliki - Opal
(przedział wagowy 0 - 18 kg)

  ·wiadomości ogólne   · szczegóły   · kolory   · video
 


 
 
 
Sposób zamocowania:
Nowatorskie rozwiązanie mocowania fotelika w samochodzie dzięki obrotowej bazie umieszczonej pod fotelikiem, która zmienia kąt pochylenia całego fotelika w zależności od kierunku montażu, tj. tyłem do kierunku jazdy dla dzieci o wadze do 13 kg lub przodem do kierunku jazdy dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg. Montowany 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Waga użytkownika:
Fotelik samochodowy dla dzieci o wadze od 0 do 18 kg.
Zalecany dla dzieci od urodzenia do około 4 lat.


Charakterystyka:
Nowatorskie rozwiązanie zapewniające komfort i bezpieczeństwo w transporcie dziecka w foteliku 0-18 kg. Obrotowa baza, na której zamontowane jest siedzisko fotelika zmienia kąt jego nachylenia co znacznie zwiększa komfort podróżowania dziecka zarówno w pozycji tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Wkładka zmniejszająca dla niemowlaka w zestawie.
Wyposażony w 5-punktowe szelki, spinane centralnym zamkiem, w którym znajduje się pasek regulacji napięcia szelek uprzęży. Jednym pociągnięciem paska dostosowujemy długość i napięcie szelek.
Ochraniacze szelek wykonane z materiału absorbującego wstrząsy w razie wypadku.
Boczne zaczepy przytrzymujące szelki barkowe ułatwiają usadzanie dziecka w foteliku.
Opal posiada możliwość regulacji - fotelik "rośnie" wraz z dzieckiem zarówno na szerokość w okolicy ramion jak i wysokość. Wystarczy podwyższyć zagłówek wybierając jedną z pozycji odpowiednio do wzrostu dziecka. Jednoczesna regulacja wysokości zagłówka i pasów barkowych. Ochraniacze szelek są na stałe połączone z zagłówkiem, co daje gwarancję, że zawsze będą właściwie chronić ciało dziecka przed uciskiem lub otarciem.
 
 
 
©poltrade' 2004 -2012